Skoncovali jsme se zimou

Příchod jara každý rok vyhlížíme velmi netrpělivě, obzvlášť, když jaro brzdí nejen sychravé počasí, ale i různá nezbytná omezení. S podporou pracovníků se nám ale podařilo uskutečnit Čarodějnické odpoledne, posedět v altánu, zazpívat oblíbené lidovky a opéct na ohni první letošní buřty. Celé akci předcházely dny úklidu, hrabání a pálení listí, kde každý, kdo měl chuť, přidal ruku k dílu. A protože kontakty s vrstevníky jsou nám stále zapovězeny, dělala nám společnost alespoň naše čarodějnice, která oblékla to nejlepší, co měla.

Krásné dny nám také zpříjemnily přáníčka a drobné dárečky od dobrovolnice paní Janouškové, která se svými přáteli vyrobila každému klientovi něco malého pro radost. Děkujeme, že myslíte na klienty v sociálních službách.

Jelikož náš domov od roku 2018 nabízí bydlení jak pro muže, tak i pro ženy, ustrojili si klienti pestrobarevnou májku, která dokud neoprší, zdobí prostranství před vchodem. Krásné jarní dny.

Za kolektiv pracovníků DSS Chotělice Mgr. Kateřina Verflová

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >